Chiliz Chain (CHZ) 2.0 Testnet 4 Gün İçinde Yayınlanacak

Chiliz Chain 2.0 (CHZ) Testnet 4 gün içinde yayınlanacak. Chiliz Yatırımcıları uzun zamandır CHZ 2.0’ın yayınlanmasını bekliyor. Malta merkezli Fintech hizmeti Chiliz, spor ve eğlence için en popüler dijital para olduğunu iddia ediyor. Sporseverler artık blockchain tabanlı eğlence platformu Socios’u kullanarak en sevdikleri spor işletmelerinin yönetiminde yer alabilirler. Platformun birçok fan token projesi bunun mükemmel bir örneğidir. Fan belirteçleri de yeni gelir kaynakları açarken spor takımları ve kuruluşların destekçileri ile meşgul sağlar.

Socios anket ve kamuoyu yoklamaları sunuyor. Örneğin destekçiler, kulüp ile ilgili seçimlere, kaptan kolluğunu kimin giymesine gerektiğine karar verme şansı buluyorlar. Şirketin yeni hizmetine göre, taraftarlar artık aktif bir katılımcı veya pasif bir gözlemci olmak arasında da seçim yapabilir. FC Barcelona, Manchester City, Juventus Torino ve Paris Saint-Germain, Chiliz’in ortak olduğu dünyanın en prestijli spor organizasyonlarından sadece birkaçı. Ayrıca, UFC ve oyun grupları onunla ortaklık kurdu. Buna ek olarak, taraftarlar, çeşitli eğlenceli tokenlara erişmelerini sağlayan chz’yi satın alarak en sevdikleri takımın bir parçası olabilirler.

chiliz chain 2.0 kriptokalesi
Chiliz Chain (CHZ) 2.0

Chiliz Chain (CHZ) 2.0

Şimdi, ekibin Web3 x Sports & Entertainment için yeni bir çerçeve başlatacağı Chiliz chain 2.0’ın testnet lansmanı için geri sayım sadece dört gün uzakta. CEO Alexandre Dreyfus twitter hesabından duyurdu.

Chiliz (CHZ), 0.16 dolarlık düşük desteğinden yüzde 45 arttı. Boğalar, koşuda 0.198 $ ve 0.24 $ ana direnci kırdı. Altcoin tablosunda yüzde 40 eşiğine, yani 0.35$’a giden yolu açan, çıkış yapan tüccarlar için yeniden test şansı bugün mevcut.

Ocak ayı satışlarından sonra Chiliz (CHZ) fiyatı 0.16 $ yıllık desteğe düştü. Alıcılar, dip destekten kurtulmak için iki girişimde bulundu, ancak satıcılar, menzile bağlı bir yükseliş önererek onları aynı sayıda tersine çevirdi. Yüksek düşük fiyat hareketi, artan iyimser duygu nedeniyle kripto pazarında yükselen bir üçgen yarattı.

Kripto kalesi, bitcoin ve kriptoya dair paylaşımlarını twitter ve telegram adreslerinden de aktif olarak sunuyor. Dilerseniz bizi sosyal mecralardan da takip edebilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x