Dubai’nin Lüks Oteli SHIB ile Ödeme Kabul Edecek!

Dubai’nin lüks oteli SHIB ile ödeme kabul edecek! Shiba Inu sahipleri artık kripto varlıklarıyla beş yıldızlı lüks otel “W Dubai” de rezervasyon yaptıracak. Ayrıca şehir silüeti ve Basra Körfezi manzaralı özel bir plajın keyfini çıkaracak. Bu Travala tarafından mümkün kılınmıştır.

W Dubai, Marriott International’ın sahibi olduğu lüks bir Amerikan yaşam tarzı otel zinciri olan; ünlü W Hotels markasının bir otel destinasyonudur.

Kripto dostu seyahat sitesi Travala; başlangıçta Aralık 2021’de Shiba Inu kripto para birimine destek vererek, Shib’in web sitesinde bir ödeme yöntemi olarak kullanılmasına izin verdi. Bunun dışında SHIB; uçuşlar, oteller ve seyahat paketleri dahil olmak üzere dünya çapında üç milyondan fazla seyahat ürününü sitede rezerve etmek için de kullanılabilir.

Dubai'nin Lüks Oteli SHIB ile Ödeme Kabul Edecek!
Dubai’nin Lüks Oteli SHIB ile Ödeme Kabul Edecek!

SHIB işlemleri 126% arttı

Bloğa göre, büyük işlem dalgalanmaları tipik olarak satın alan veya satan balinaların artan faaliyetleriyle bağlantılıdır. Ve bir işlem genellikle 100.000 dolardan fazladır. Son 24 saat içinde, büyük işlemler 126% arttı. Ve bu zaman diliminde önemli miktarda Shiba inu hareket ettiğini gösteriyor.

Kripto piyasası, kripto para birimlerinin çoğunluğu önemli ölçüde daha düşük işlem gördüğü için başka bir satışa tanık oluyor. SHIB, içerik yazılırken %7.84 düşüşle 0.00001096$’dan işlem görmesi nedeniyle düşüşteydi. Shibburn Twitter tanıtıcısına göre; 40.128.196’dan fazla SHIB yakıldı ve son 24 saat içinde üç işlem yapıldı.

Sosyal medya hesaplarımızı takip ediyor musunuz? Twitter.

0 0 votes
Article Rating
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x