Forbes Sanal Milyarderler NFT Koleksiyonu Lansmana Hazır

Forbes sanal milyarderler NFT koleksiyonu lansmana hazır. Popüler olarak NFT’s olarak bilinen,Non-Fungible Tokenlar, orijinal içerik oluşturucuya ait dijital varlıklardır. Bir NFT pazarında işlem görürler veya değiş tokuş edilirler. Tek bir sahibinin yalnızca bir seferde sahip olabileceği benzersiz özelliklere sahiptir.

Piyasada Bitcoin, Ethereum veya Solana gibi Non-Fungible Tokenlar da dijital olarak oluşturulur. Orijinal içerik oluşturucu, NFT piyasada her satıldığında veya işlem gördüğünde pasif gelir olarak telif hakkı kazanma hakkını saklı tutar.

Forbes Sanal Milyarderler NFT Koleksiyonu Lansmana Hazır
Forbes Sanal Milyarderler NFT Koleksiyonu Lansmana Hazır

Forbes, NFT Koleksiyonu ile Metaverse’e Giriyor

NFT pazarına yeni bir katılımcı, Sanal Milyarderler NFT koleksiyonunun lansmanını açıklayan Forbes ile geldi. Forbes, NFT koleksiyonu ile metaverse’e giriyor. Forbes, FTX Us’de NFT koleksiyonunu başlatmaya karar verdi. Ve gerçek zamanlı borsa fiyat verileriyle bağlantılı yatırım portföylerine sahip kurgusal yatırımcılardan oluşacak.

Forbes ilk aşamada 100 nft’yi piyasaya sürecek. Lansmanın 13 Nisan 2022’de yapılması planlanıyor; Ancak Forbes aboneleri 11 Nisan 2022’de NFT koleksiyonuna erken erişim sağlayacaklar. Nft’lerin tümü satıldıktan sonra, katılımcıların bir ERC-721 pazarındaki açık artırma sürecini izlemeleri gerekecektir.

NFT koleksiyonunun profil sayfaları, ItsACat ve Goodog tarafından özelleştirilmiş ve tasarlanmış headshot’lara sahiptir. NFT sahipleri, cüzdanlarını NFT olarak sahip oldukları milyarder adıyla listeleme ayrıcalığına sahip olacaklar.

FTX US Strateji Başkanı Tristan Yver. Forbes’in Sanal Milyarderleri NFT koleksiyonunun lansmanını Forbes ile ortak olmaktan heyecan duyduklarını söyleyerek yorumladı. Tristan Yver, FTX Us’un inovasyonu ve daha fazla markanın dijital varlıklar topluluğuna girmesini teşvik etmeye devam edeceğini de sözlerine ekledi.

Forbes’in Baş Teknoloji Sorumlusu Vadim Supitskiy, Sanal Milyarderler NFT koleksiyonunun lansmanını Metaverse’deki yerini sağlamlaştırdığı için önemli bir adım olarak nitelendirdi. NFT koleksiyonunun piyasaya sürülmesi, Forbes’in Web3 teknolojisine girmesi için de önemli bir adımdır.

Forbes aboneleri, koleksiyona el koymak için bir öncelik olmaya devam edecek. Forbes, NFT koleksiyonunu kısaca bir blok zincirinde takas edilebilecek ve kimliği doğrulanabilecek bir dizi etkileşimli koleksiyon olarak tanımladı.

Sanal Milyarderler NFT koleksiyonu lansmanı, geçen ay 16 Mart 2022’de Forbes tarafından açılan Dijital Varlıklar ve Web3 Zirvesini takip ediyor. Etkinliğin amacı, her ikisi de hızla büyüyen teknoloji alanları olan NFT ve Web3 etrafındaki konuşmaları şekillendirmekti.

Zirvenin kilit katılımcılarından bazıları Tezos’un kurucu ortağı Kathleen Breitman ve ftx’in Kurucusu Sam Bankman-Fried’di. Her ikisi de gelecek web3 ve dijital varlıklar hakkında konuştu.

Diğer önemli haberler için telegram ve twitter adreslerinden bizi takip edebilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x